Sumptuastic - strona oficjalna

Sumptuastic
Tomek Bubieńczyk

Tomek Bubieńczyk

Perkusja

Odkąd pamiętam ciągnęło mnie do muzyki. Na początku były to "koncerty" z rakietą tenisową w roli gitary. Potem zaczęło się opukiwanie kredkami krzeseł i pudełek po czekoladkach. Jednak prawdziwe granie zaczęło się dopiero w szkole średniej.

Uczyłem się grać na gitarze i na basie, ale tak naprawdę zawsze najbardziej kręciła mnie perkusja. W końcu się udało i w mając chyba 17 lat rozpocząłem granie w zespole na bębnach. Już po trzech miesiącach grania w zespole zagrałem pierwszy koncert (oglądając to dziś na wideo mam niezły ubaw, długie włosy, koszula w kratę itp.). Jednak wtedy właśnie poczułem, że to jest to, co chciałbym robić w życiu.

Dzisiaj, już po paru latach nadal mam "świra" na punkcie tego instrumentu i z coraz większą ochotą i frajdą odkrywam powoli jego tajemnice i możliwości.

 

 

TRANSLATE with x
var LanguageMenu; var LanguageMenu_keys=["ar","bg","ca","zh-CHS","zh-CHT","cs","da","nl","en","et","fi","fr","de","el","ht","he","hi","mww","hu","id","it","ja","tlh","ko","lv","lt","ms","mt","no","fa","pl","pt","ro","ru","sk","sl","es","sv","th","tr","uk","ur","vi","cy"]; var LanguageMenu_values=["Arabic","Bulgarian","Catalan","Chinese Simplified","Chinese Traditional","Czech","Danish","Dutch","English","Estonian","Finnish","French","German","Greek","Haitian Creole","Hebrew","Hindi","Hmong Daw","Hungarian","Indonesian","Italian","Japanese","Klingon","Korean","Latvian","Lithuanian","Malay","Maltese","Norwegian","Persian","Polish","Portuguese","Romanian","Russian","Slovak","Slovenian","Spanish","Swedish","Thai","Turkish","Ukrainian","Urdu","Vietnamese","Welsh"]; var LanguageMenu_callback=function(){ }; var LanguageMenu_popupid='__LanguageMenu_popup';
TRANSLATE with
COPY THE URL BELOW
EMBED THE SNIPPET BELOW IN YOUR SITE
Enable collaborative features and customize widget: Bing Webmaster Portal
var intervalId = setInterval(function () { if (MtPopUpList) { LanguageMenu = new MtPopUpList(); var langMenu = document.getElementById(LanguageMenu_popupid); var origLangDiv = document.createElement("div"); origLangDiv.id = "OriginalLanguageDiv"; origLangDiv.innerHTML = "<span id='OriginalTextSpan'>ORIGINAL: </span><span id='OriginalLanguageSpan'></span>"; langMenu.appendChild(origLangDiv); LanguageMenu.Init('LanguageMenu', LanguageMenu_keys, LanguageMenu_values, LanguageMenu_callback, LanguageMenu_popupid); window["LanguageMenu"] = LanguageMenu; clearInterval(intervalId); } }, 1);

Najbliższe wydarzenia

  • Brak informacji o wydarzeniach...
Fan Club Sumptuastic

YouTube Facebook

Ostatnie teledyski

Promyk

Świąteczny czas

» więcej teledysków

Facebook

Statystyki